Водостоки Struga

Водостоки Struga Струга, водостічні системи Struga Струга в УкраїніВодостоки Struga (Польща) вважається однією з найбільш надійних та якісних водостічних систем у Європі. Система виготовляється із шведської сталі Prelaq RWS виробництва SSAB.

Шведський концерн SSAB – світовий лідер у виробництві високотривкої сталі. і має гарантію 30 років! У нас є різні моделі і кольори водостоків Struga.

Безумовною перевагою листової сталі Prelaq RWS є товстий шар цинку, навіть 300г/м2 з двох сторін, яка є бронею, що захищає сталеву серцевину від іржи,  особливо в місцях надрізів і подряпин. Товщина серцевини в залежності від елементу складає 0,6 – 1,25мм.

Сталевий лист покритий з обох сторін органічним шаром Prelaq RWS товщиною 35 мкм з кожного боку.

Переваги покриття Prelaq RWS:

  • виняткова товщина лаку листової сталі Prelaq RWS та використані при її виробництві полімерові зерна, завдяки чому вона стає ще більш стійкою до корозії і подряпин;
  • нова технологія лаку спричинилася до того, що він краще зберігається в високих температурах рівня 70°C, які щодень діють на усі елементи даху;
  • стійкість до згинання – це риса, яка відрізняє листову сталь Prelaq RWS. Тип сталі та стійкість лакового шару впливають на збереження технічних і естетичних властивостей.

Водостічна система “Struga” виробляється у десятьох варіантах кольорів, з яких можна вибрати той, який найкраще підійде до кольору покрівлі.

Водостічна система Struga склад, ринви Struga Івано-Франківськ

Переваги сталевих ринв система “Struga” 

Елементи водостічної системи Struga

Прайс-лист продукція Struga. Водостічна система Struga
Прайс-лист продукція Struga
Поділитися