Акустичний комфорт

Акустичний комфорт  Мінвата ROCKWOOLМінвата ROCKWOOL через свою волокнисту будову має прекрасні акустичні властивості. Вона покращує повітряну звукоізоляцію та ізоляцію звуків ударного походження.

Мільйони людей потерпають від надмірного шуму. Надмірний шум є фактором, що викликає зростання напруги, проблеми з концентрацією, негативно впливає продуктивність та загальний станом здоров’я людей. Шум порушує комунікацію та навчальний процес. У найгірших випадках шум може призвести до втрати слуху та серцевих захворювань, пов’язаних із стресом.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, порушення слуху, викликані шумом, є найчастішою, невідворотною небезпекою на робочому місці. За оціночними даними, приблизно 120 мільйонів людей у світі потерпають від проблем, пов’язаних з повною або частковою втратою слуху.

Але перевищення рівня шуму – це не тільки проблема на робочому місці. У ЄС майже 40% населення страждають в день від дії вуличного шуму, що перевищує 55 дБ (А). Більше 30% відчувають цю проблему і вночі. Рівень шуму 30 дБ (А) негативно впливає на сон. Перевищення рівня шуму представляє серйозну проблему також в урбанізованих регіонах країн, що розвиваються.

Сприятливе акустичне оточення – що ж це таке?

Оскільки рівень тиску, що викликається звуками звичайної розмови, становить близько 50 дБ (А), рівень шуму 35 дБ (А) і вище не дає можливості зрозуміти розмову в невеликому приміщенні. В оточенні особливо чутливих до шуму людей необхідно знизити рівень фонового шуму, а також час відбиття звуку до менше 0,6 секунд навіть в тихому оточенні. Неможливість зрозуміти розмову у багатьох випадках сприяє відсталості та іншим змінам в поведінці. До цього особливо схильні люди з поганим слухом, літні люди та діти в період розвитку мови та вміння читання.
Боротьба з перевищенням рівня шуму.

Використання твердих матеріалів в сучасному будівництві посилює проблему з перенесенням шуму всередину приміщень.

Мінеральна вата ROCKWOOL має звукопоглинальні і звукоізоляційні властивості. І тому виготовлені із неї вироби використовуються там, де треба приглушити надмірний шум обладнання, а також у місцях, де повинні забезпечуватися сприятливі умови для розмов. В асортименті продукції ROCKWOOL: акустична ізоляція стін, дахів та підлоги, що обмежує поширення шуму з сусідніх приміщень, акустичні стелі, звукові бар’єри, антивібраційні прокладки і корпуси пристроїв з підвищеним рівнем шуму.