Мінеральна (кам’яна) вата Rockwool

Основною сировиною в процесі виробництва кам’яної вати є, перш за все, базальт і габбро. Розплавлені при температурі 1400oC гірські породи піддаються процесу поділу на волокна, утворюючи кам’яну вату, що володіє волокнистою структурою. Завдяки такій структурі продукти з кам’яної вати ROCKWOOL володіють безліччю цінних властивостей, що дозволяють застосовувати їх в якості багатостороннього ізоляційного матеріалу.

Властивості кам’яної вати

rockwool, утеплитель rockwool, плиты rockwool, вата rockwool, кам'яна вата Rockwool, камяна вата, кам'яна вата На протязі багатьох роки зберігає міцність.

Вироблена з базальтових гірських порід кам’яна вата ROCKWOOL має виняткову міцність, а її ізоляційні властивості не змінюються з часом. При правильному застосуванні вона зберігає стабільність розмірів і не деформується в процесі експлуатації, навіть в умовах змінної температури та вологості. Плюс до всього, кам’яна вата ROCKWOOL стійка до біологічної корозії та впливу хімічних засобів.

Утворює міцну теплоізоляцію.

Кам’яна вата ROCKWOOL в зимовий період зберігає тепло в будівлі, а в літній – захищає від спеки (низький коефіцієнт теплопровідності і відповідна товщина використовуваного шару вати дозволяє отримати високий теплове опір R). Пружність і стабільність, з точки зору розмірів продукції ROCKWOOL, забезпечує щільне прилягання, запобігаючи утворенню теплових містків, щілин, крізь які виходить тепло. Завдяки застосуванню кам’яної вати ROCKWOOL, можна уникнути встановлення дорогих систем кондиціонування.

Негорюча і захищає від вогню

Кам’яна вата є негорючою – продукти ROCKWOOL відносяться до найвищого класу реакції на вогонь A1 – вони не горять, не виділяють диму і палаючих крапель. Крім цього, кам’яна вата володіє вогнезахисними властивостями – вона стійка до впливу вогню і пожежонебезпечної температури, завдяки чому дає захист від вогню. Продукція ROCKWOOL підвищує вогнестійкість ізольованих конструкцій, надаючи додаткові цінні хвилини в процесі рятувальних операцій.

Володіє звукопоглинальними властивостями

Кам’яна вата виконує роль чудової акустичної ізоляції, вона поглинає шум, ефективно знижуючи шумовий фон в приміщенні. Продукція ROCKWOOL підвищує акустичну ізоляційну здатність перегородок відносно звуків, що розходяться в повітрі, а також виникають у результаті удару.

Паропроникна

Завдяки волокнистій структурі, кам’яна вата ROCKWOOL вільно пропускає водяну пару. В результаті, при її застосуванні у зовнішніх перегородках, ми можемо уникнути вогкості і отримати здоровий і приємний мікроклімат в приміщеннях.

Стійка до впливу вологи

Кам’яна вата ROCKWOOL насилу вбирає вологу, тобто, є гідрофобною (вода стікає по поверхні вати – не проникаючи всередину) і крім того не поглинає вологу з повітря (володіє мінімальною сорбційною вологістю).
Каталоги виробів ROCKWOOL
Щоб знайти застосування потрібного виробу, необхідно вибрати посилання для загальнобудівельної термічної, звуковий і протипожежної ізоляції або Технічної ізоляції.

Загальнобудівельна термічна, звукова і протипожежна ізоляція. Технічна ізоляція.


Телефонуйте нашим менеджерам, і вони завжди Вам нададуть детальну інформацію про наявність та вартість матеріалів.

ALFAROCK
CONLIT
DACHROCK Max
DACHROCK Prof
DOMROCK
FASROCK
FASROCK LL
FASROCK MAX
FIRE DOORS
FIREROCK
FLEXOROCK
FRONTROCK MAX
INDUSTRIAL BATTS BLACK
LAMELLA MAT
MEGAROCK
MONROCK MAX
MONROCK PRO
PANELROCK
PANELROCK F
ROCKMIN
ROCKMIN PLUS
ROCKTON
STROPROCK
SUPERROCK
WENTIROCK
WENTIROCK F
WIRED MAT

Читати також:


Хочете дізнатись детальну інформацію про наявність або вартість матеріалів? Залиште повідомлення і наш менеджер відповість Вам!