Мінеральна (кам’яна) вата Rockwool

Основною сировиною в процесі виробництва кам’яної вати є, перш за все, базальт і габбро. Розплавлені при температурі 1400oC гірські породи піддаються процесу поділу на волокна, утворюючи кам’яну вату, що володіє волокнистою структурою. Завдяки такій структурі продукти з кам’яної вати ROCKWOOL володіють безліччю цінних властивостей, що дозволяють застосовувати їх в якості багатостороннього ізоляційного матеріалу.

Властивості кам’яної вати

rockwool, утеплитель rockwool, плиты rockwool, вата rockwool, кам'яна вата Rockwool, камяна вата, кам'яна вата На протязі багатьох роки зберігає міцність.

Вироблена з базальтових гірських порід кам’яна вата ROCKWOOL має виняткову міцність, а її ізоляційні властивості не змінюються з часом. При правильному застосуванні вона зберігає стабільність розмірів і не деформується в процесі експлуатації, навіть в умовах змінної температури та вологості. Плюс до всього, кам’яна вата ROCKWOOL стійка до біологічної корозії та впливу хімічних засобів.

Утворює міцну теплоізоляцію.

Кам’яна вата ROCKWOOL в зимовий період зберігає тепло в будівлі, а в літній – захищає від спеки (низький коефіцієнт теплопровідності і відповідна товщина використовуваного шару вати дозволяє отримати високий теплове опір R). Пружність і стабільність, з точки зору розмірів продукції ROCKWOOL, забезпечує щільне прилягання, запобігаючи утворенню теплових містків, щілин, крізь які виходить тепло. Завдяки застосуванню кам’яної вати ROCKWOOL, можна уникнути встановлення дорогих систем кондиціонування.

Негорюча і захищає від вогню

Кам’яна вата є негорючою – продукти ROCKWOOL відносяться до найвищого класу реакції на вогонь A1 – вони не горять, не виділяють диму і палаючих крапель. Крім цього, кам’яна вата володіє вогнезахисними властивостями – вона стійка до впливу вогню і пожежонебезпечної температури, завдяки чому дає захист від вогню. Продукція ROCKWOOL підвищує вогнестійкість ізольованих конструкцій, надаючи додаткові цінні хвилини в процесі рятувальних операцій.

Володіє звукопоглинальними властивостями

Кам’яна вата виконує роль чудової акустичної ізоляції, вона поглинає шум, ефективно знижуючи шумовий фон в приміщенні. Продукція ROCKWOOL підвищує акустичну ізоляційну здатність перегородок відносно звуків, що розходяться в повітрі, а також виникають у результаті удару.

Паропроникна

Завдяки волокнистій структурі, кам’яна вата ROCKWOOL вільно пропускає водяну пару. В результаті, при її застосуванні у зовнішніх перегородках, ми можемо уникнути вогкості і отримати здоровий і приємний мікроклімат в приміщеннях.

Стійка до впливу вологи

Кам’яна вата ROCKWOOL насилу вбирає вологу, тобто, є гідрофобною (вода стікає по поверхні вати – не проникаючи всередину) і крім того не поглинає вологу з повітря (володіє мінімальною сорбційною вологістю).
Каталоги виробів ROCKWOOL
Щоб знайти застосування потрібного виробу, необхідно вибрати посилання для загальнобудівельної термічної, звуковий і протипожежної ізоляції або Технічної ізоляції.

Загальнобудівельна термічна, звукова і протипожежна ізоляція. Технічна ізоляція.


Телефонуйте нашим менеджерам, і вони завжди Вам нададуть детальну інформацію про наявність та вартість матеріалів.

DACHROCK Max
DACHROCK Prof
FASROCK
FASROCK LL
FASROCK MAX
FRONTROCK MAX
MEGAROCK
MONROCK MAX
MONROCK PRO
PANELROCK
PANELROCK F
ROCKTON
SUPERROCK
WENTIROCK
WENTIROCK F

Читати також:

Поділитися