Листова металочерепиця Тайл


Львівська компанія “Тайл” є одним з виробіників добротної листової металочерепиці в Україні, що уже багато років реалізує свою продукцію на ринку покрівельних матеріалів.

ТзОВ “Тайл” виготовляє металочерепицю з високоякісної сталі таких відомих у Європі фірм-партнерів, як ThyssenKrupp, U.S.Steel та ArcelorMittal на власному заводі з сучасним комплексним обладнанням.

Система контролю якості тут на найвищому рівні, тому важливими перевагами металочерепиці “Тайл” є екологічність, практична безвідходність виробництва, стійкість до зовнішніх впливів та високих температур, багаторічний термін експлуатації. Сталевий профіль має оцинкування з обох сторін та спеціальне кількашарове лакове покриття. Асортимент металочерепиці “Тайл” включає в себе широку кольорову гаму та різні варіати профілів, що дає можливість обрати найбільш відповідний варіант для будинків будь-якого архітектурного оформлення.

Підприємсвто “Еліт-Дах” пишається тим, що уже багато років є партнером компанії “Тайл” та пропонує Вам такі різновиди металочерепиці цього виробника:

Для того, щоб замовити металочерепицю “Тайл”, скористайтесь формою замовлення нижче або телефонуйте: (097) 653-20-85, (096) 749-14-98, (068) 234-18-05, (066) 760-73-60, (0342) 72-22-43

Залиште повідомлення і наш менеджер відповість Вам!