Сланець Samaca

Сланець від SAMACA — нове рішення для фасаду Вашого будинку

Сланець від SAMACA — нове рішення для фасаду Вашого будинку

Переваги фасаду із сланцю Samaca:

  • незмінний упродовж тривалого часу;
  • легкий в обробці;
  • водонепроникний і вогнетривкий;
  • стійкий до екстремальних погодних умов;
  • офіційна гарантія;
  • може розбиратися і збиратися знову;
  • екологічно безпечний;
  • великий вибір способів укладання;
  • надає неповторний і індивідуальний зовнішній вигляд;
  • використовується на покрівлях, фасадах і в дизайні інтер’єрів.

Способи укладання фасаду сланцем Samaca:

Іспанський сланець SAMACA

ДИНАМІЧНА КЛАДКА SAMACA Динамічне покриття - це обкладинка, розроблена спеціально для сучасної архітектури, її нерегулярне зображення нагадує зовнішній вигляд багатошарової кладки і прекрасно розкриває природну силу сланцю
ДИНАМІЧНА КЛАДКА SAMACA
Динамічне покриття – розроблене спеціально для сучасної архітектури, її нерегулярне зображення нагадує зовнішній вигляд багатошарової кладки, прекрасно розкриває природну силу сланцю.
СТАРОНІМЕЦЬКА КЛАДКА SAMACA Старонімецька кладка - з'єднує культурні та історичні будівлі минулих епох з престижною архітектурою нашого часу
СТАРОНІМЕЦЬКА КЛАДКА SAMACA
Старонімецька кладка – з’єднує культурні та історичні будівлі минулих епох з престижною архітектурою нашого часу.
ДИКА КЛАДКА SAMACA Дика кладка - завжди неповторний витвір мистецтва оригінальної і природної краси, перетворює будівлю в унікальний витвір
ДИКА КЛАДКА SAMACA
Дика кладка – завжди неповторний витвір мистецтва оригінальної і природної краси, перетворює будівлю в унікальний витвір.
КЛАДКА НАПІВМІСЯЦЬ SAMACA Кладка напівмісяць - сучасна архітектура, створює захоплюючий контраст між живим дизайном обкладинки і простим дизайном, повним чарівності і витонченості
КЛАДКА НАПІВМІСЯЦЬ SAMACA
Кладка напівмісяць – сучасна архітектура, створює захоплюючий контраст між живим дизайном обкладинки і простим дизайном, повним чарівності і витонченості.
ГОСТРОКУТНА КЛАДКА SAMACA Гострокутна кладка - створена з чарівності середньовічної сланцевої традиції для престижних будівель, декоративні покриття пропонують позачасову елегантність і створюють незалежну і характерну обкладинку
ГОСТРОКУТНА КЛАДКА SAMACA Гострокутна кладка – створена з чарівності середньовічної сланцевої традиції для престижних будівель, декоративні покриття пропонують позачасову елегантність і створюють незалежну і характерну обкладинку.
УНІВЕРСАЛЬНА КЛАДКА SAMACA Універсальна кладка - гармонує з кожним архітектурним стилем, ефективна, гармонійна і дивно універсальна. Залежно від бажаного напрямку покриття, камінь можна легко повертати.
УНІВЕРСАЛЬНА КЛАДКА SAMACA
Універсальна кладка – гармонує з кожним архітектурним стилем, ефективна, гармонійна і дивно універсальна. Залежно від бажаного напрямку покриття, камінь можна легко повертати.
ПРЯМОКУТНА ПОДВІЙНА КЛАДКА SAMACA Прямокутне подвійне покриття - один з найпопулярніших видів кладки, підкреслює сучасну архітектуру, її стриманий вигляд гармонує з кожним архітектурним стилем.
ПРЯМОКУТНА ПОДВІЙНА КЛАДКА SAMACA
Прямокутне подвійне покриття – один з найпопулярніших видів кладки, підкреслює сучасну архітектуру, її стриманий вигляд гармонує з кожним архітектурним стилем.
КЛАДКА БОБРОВИЙ ХВІСТ SAMACA Кладка бобровий хвіст - природний шарм з індивідуальним дотиком, характерна криволінійна лінія надає будинку індивідуальність і впізнаваність.
КЛАДКА БОБРОВИЙ ХВІСТ SAMACA
Кладка бобровий хвіст – природний шарм з індивідуальним дотиком, характерна криволінійна лінія надає будинку індивідуальність і впізнаваність.
ДЕКОРАТИВНА ДИКА КЛАДКА SAMACA Декоративна дика кладка - завжди неповторний витвір мистецтва оригінальної і природної краси, перетворює будівлю в унікальний витвір.
ДЕКОРАТИВНА ДИКА КЛАДКА SAMACA
Декоративна дика кладка – завжди неповторний витвір мистецтва оригінальної і природної краси, перетворює будівлю в унікальний витвір.
КЛАДКА ОКТОГОНАМИ SAMACA Кладка октогон - пропонує позачасову елегантність для будинків мрії, численні варіанти дизайну можуть бути реалізовані з гострими кутами і принести природний характер сланцевої покрівлі в повній мірі завдяки розумним і індивідуальним можливостям.
КЛАДКА ОКТОГОНАМИ SAMACA
Кладка октогон – пропонує позачасову елегантність для будинків мрії, численні варіанти дизайну можуть бути реалізовані з гострими кутами і принести природний характер сланцевої покрівлі в повній мірі завдяки розумним і індивідуальним можливостям.
КЛАДКА СОТАМИ SAMACA Покриття сотами - фасадні поверхні здаються гармонійними і рівномірними, через квадратну основну форми сланцю з обрізаним кутом. Цей тип покриття можна укладати як на ліву, так і на праву сторону.
КЛАДКА СОТАМИ SAMACA
Покриття сотами – фасадні поверхні здаються гармонійними і рівномірними, через квадратну основну форми сланцю з обрізаним кутом. Цей тип покриття можна укладати як на ліву, так і на праву сторону.
КЛАДКА РИБ'ЯЧА ЛУСКА SAMACA Кладка риб'яча луска - імітує поверхню риби, особливо великі фасадні площі отримують індивідуальний характер і всю красу натурального каменю
КЛАДКА РИБ’ЯЧА ЛУСКА SAMACA
Кладка риб’яча луска – імітує поверхню риби, особливо великі фасадні площі отримують індивідуальний характер і всю красу натурального каменю.
КЛАДКА ВЕРТИКАЛЬНА ВИТЯГНУТА SAMACA Вертикальна витягнута кладка - створює яскраві геометричні структури на фасаді, може бути виконана з будь-яким прямокутним форматом і може бути адаптована до геометрії будівлі
КЛАДКА ВЕРТИКАЛЬНА ВИТЯГНУТА SAMACA
Вертикальна витягнута кладка – створює яскраві геометричні структури на фасаді, може бути виконана з будь-яким прямокутним форматом і може бути адаптована до геометрії будівлі.
ПРЯМОКУТНА КЛАДКА SAMACA Прямокутне лінійне покриття - один з найпопулярніших видів кладки, підкреслює сучасну архітектуру, її стриманий вигляд гармонує з кожним архітектурним стилем
ПРЯМОКУТНА КЛАДКА SAMACA
Прямокутне лінійне покриття – один з найпопулярніших видів кладки, підкреслює сучасну архітектуру, її стриманий вигляд гармонує з кожним архітектурним стилем.
ГОРИЗОНТАЛЬНА КЛАДКА SAMACA Горизонтальна кладка - дуже економічне рішення для проектування сучасних фасадів в прямолінійному стилі, сланцеві плитки перекриваються виключно по висоті і фіксуються спеціальними гачками.
ГОРИЗОНТАЛЬНА КЛАДКА SAMACA
Горизонтальна кладка – дуже економічне рішення для проектування сучасних фасадів в прямолінійному стилі, сланцеві плитки перекриваються виключно по висоті і фіксуються спеціальними гачками.
ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA Декоративна кладка - робить сланцеві фасади особливо видовищними, чарівними і різноманітними.
ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA
Декоративна кладка – робить сланцеві фасади особливо видовищними, чарівними і різноманітними.
ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA - 1 Декоративна кладка - робить сланцеві фасади особливо видовищними, чарівними і різноманітними.
ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA – 1
Декоративна кладка – робить сланцеві фасади особливо видовищними, чарівними і різноманітними.
ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA - 2 Декоративна кладка - робить сланцеві фасади особливо видовищними, чарівними і різноманітними.
ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA – 2
Декоративна кладка – робить сланцеві фасади особливо видовищними, чарівними і різноманітними.
ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA - 3 Декоративна кладка - робить сланцеві фасади особливо видовищними, чарівними і різноманітними.
ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA – 3
Декоративна кладка – робить сланцеві фасади особливо видовищними, чарівними і різноманітними.
ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA -4 Декоративна кладка - робить сланцеві фасади особливо видовищними, чарівними і різноманітними.
ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA – 4
Декоративна кладка – робить сланцеві фасади особливо видовищними, чарівними і різноманітними.
ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA -5 Декоративна кладка - робить сланцеві фасади особливо видовищними, чарівними і різноманітними.
ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA – 5
Декоративна кладка – робить сланцеві фасади особливо видовищними, чарівними і різноманітними.
ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA -6 Декоративна кладка - робить сланцеві фасади особливо видовищними, чарівними і різноманітними.
ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA – 6
Декоративна кладка – робить сланцеві фасади особливо видовищними, чарівними і різноманітними.

Гарантія на сланець Samaca

Ідеї використання сланцю Samaca для декорування карнизу будинку