Мансардні вікна VELUX


Мансардне вікно VELUX OPTIMA ПВХ GLP 0073B

Мансардне вікно VELUX OPTIMA Комфорт ПВХ GLP 0073B

Ви отримаєте всі переваги лінії OPTIMA Standard з покращеним дизайном та додатковою безпекою у вигляді внутрішнього склопакету «триплекс». В цій моделі передбачені додаткові ущільнювачі.

Білі пластикові вікна підійдуть для приміщень з високою вологістю, наприклад, ванної або кухні, кімнат з світлим інтер’єром.

Вбудований вентиляційний клапан з двома положеннями для провітрювання допоможе швидко позбутися надмірної вологості та неприємних запахів.

Для додаткової вентиляції передбачені два положення фіксації нижньої ручки.

Переваги мансардних вікон VELUX лінії OPTIMA Комфорт ПВХ GLP 0073B

Переваги мансардних вікон VELUX лінії OPTIMA  ПВХ GLP 0073B:

 

 • 3-х позиційна ручка знизу із цинку;
 • надійний захист від негоди;
 • більше світла на 10%;
 • вбудована вентиляція;
 • фільтр від пилу та комах;
 • додатковий контур ущільнення;
 • extra winter protection;
 • Загартоване скло;
 • безпечний склопакет – внутрішнє скло “триплекс”;
 • стильний дизайн;
 • вологостійкий білий пластик, легко мити;
 • покращений ПВХ профіль, адаптований для мансардних вікон.

 


Мансардне вікно VELUX OPTIMA Комфорт ПВХ GLP 0073B - адаптовано та перевірено в суворих умовах скандинавських зим, передбачили унікальну технологію захисту.
Адаптовано та перевірено в суворих умовах
скандинавських зим.
Якщо мансардне вікно встановлене в дах з малим ухилом і нерегулярно очищається від снігу та льоду, то конструкція вікна піддається додатковому навантаженню в період, коли тане сніг і є перепаду температур. Для таких випадків ми передбачили унікальну технологію захисту.
Мансардне вікно VELUX OPTIMA Комфорт ПВХ GLP 0073B - ПВХ профіль спеціально розроблений для мансардних вікон.
ПВХ профіль спеціально розроблений для мансардних вікон.
ПВХ мансардні вікна VELUX виконані в спеціальному ПВХ профілі, який може використовуватися у вікнах, встановлених на даху. Такий профіль має додаткову ізоляцію, що зберігає тепло та перешкоджає утворенню конденсату всередині профілю. Як результат, покращене збереження тепла та довговічність конструкції.
Мансардне вікно VELUX OPTIMA Комфорт ПВХ GLP 0073B - підходить для приміщень з підвищеною вологістю та світлих інтер’єрів.
Підходить для приміщень з підвищеною вологістю та світлих інтер’єрів.
Унікальний вентиляційний клапан має два положення для провітрювання, виконаний в лаконічному стилі. Нижня ручка може бути встановлена в дві позиції для провітрювання. Особливо актуальна особливість для кухні, коли потрібно швидко позбутися пару чи запахів.

Оберіть правильну висоту для встановлення мансардного вікна

Ми рекомендуємо купувати мансардні вікна з верхнім відкриванням у більшості випадків. Мансардне вікно можна розміщувати на низькій висоті від 90 см. над підлогою. При цьому відкривається чудовий вид, та одночасно можна розмістити під вікном меблі.

Гарантія 

VELUX надає 10 років гарантії на мансардні вікна, коміри та супутню продукцію, встановлені з використанням комплекту BDX.


Дивитись також:

Завантаження каталогів та брошур продукції Нового покоління Velux

Продукція для встановлення мансардних вікон VELUX