Мінеральна вата


Кам'яна вата ROCKWOOL походження

Кам’яна вата ROCKWOOL має цілком природне походження – це натуральний камінь. Завдяки  цьому її можна використовувати у будь-яких типах будівель від приватних до висотних з найсуворішими вимогами – оздоровчих та дитячих установах.

Виготовлення кам’яної вати ROCKWOOL нагадує процес виверження вулкана. На заводі, камінь плавиться в печі при температурі 1500 градусів Цельсія, утворюючи подобу лави, а потім у центрифузі, під дією потужних потоків повітря, перетворюється у кам’яні волокна. До них додають невелику кількість сполучного компонента для надання форми та речовину для відштовхування вологи. Потім з волокон формуються плити і відправляються на затвердіння.

Таким чином простий камінь перетворюється на теплий і довговічний матеріал, який стає частинкою природи у вашому домі.

Переваги та властивості кам’яної вати


Вироблена з природного каменю кам’яна вата здатна забезпечувати відмінну тепло і звукоізоляцію, захист від вогню, довговічність та всі переваги використання натурального матеріалу.


Пожежна безпека. Кам'яна вата ROCKWOOLПожежна безпека.
Кам’яна вата ROCKWOOL перешкоджає поширенню вогню, надаючи тим самим більше часу на порятунок людей і майна у разі виникнення пожежі.

Її волокна витримують температуру до 1000° C, забезпечуючи тим самим захист конструкцій від вогню, запобігаючи їх руйнування. Матеріал не виділяє жар, дим або горючі каплі у випадку загоряння приміщення.

Акустичний комфорт кам’яної вати ROCKWOOLАкустичний комфорт. Багато матеріалів поглинають звук. Деякі роблять це більш ефективно, ніж інші. Волокна кам’яної вати ROCKWOOL переплетені один з одним в різних напрямках, утворюючи численні сполучення між собою, дрібні порожнини, тому забезпечують гарне поглинання звуку і зменшують вібрації.

Мінеральна вата використовується в акустичних стелях, шумозахисних екранах автотранспортом трас, перегородках між кімнатами, перекриттях та підлогах для покращення акустичного комфорту приміщення.

Телефонуйте нашим менеджерам, і вони завжди Вам нададуть детальну інформацію про наявність та вартість матеріалів.

ALFAROCK
CONLIT
DACHROCK Max
DACHROCK Prof
DOMROCK
FASROCK
FASROCK LL
FASROCK MAX
FIRE DOORS
REROCK
FLEXOROCK
FRONTROCK MAX
INDUSTRIAL BATTS BLACK
LAMELLA MAT
MEGAROCK
MONROCK MAX
MONROCK PRO
PANELROCK
PANELROCK F
ROCKMIN
ROCKMIN PLUS
ROCKTON
STROPROCK
SUPERROCK
WENTIROCK
WENTIROCK F
WIRED MAT

Кам’яна, мінеральна вата, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Львів.