Металочерепиця – якісний покрівельний матеріал для похилих дахів в Івано-Франківську


Фото будинку з покриттям металочерепицею Крон (Kron) Прушиньскі

Металочерепиця – це покрівельний матеріал з листової сталі, якій надано складну форму, що нагадує класичну керамічну черепицю. Вона має:

  • естетичний зовнішній вигляд – поверхня металу має кольорове декоративно-захисне покриття завтовшки до 50 мкм, яке захищає сталь від корозії та надає покрівлі охайного вигляду;
  • високу надійність – шар цинку щільністю 200-350 мг/м² запобігає руйнуванню металу внаслідок впливу опадів та високої вологості;
  • невелику вагу – вага металочерепиці досягає лише 5 кг/м² (для порівняння: вага натуральної черепиці становить 40 кг/м², бітумної – 15 кг/м², а рулонних покрівельних матеріалів – 7-12 кг/м²), що значно зменшує навантаження на крокви, стіни та фундамент.

Через перелічені вище переваги та доступну ціну в Івано-Франківську металочерепиця має найбільший попит порівняно з іншими покрівельними матеріалами.

Види металочерепиці

  • Листова металочерепиця виготовляється з уже підготовленого рулонного матеріалу з різним типом покриття, який за допомогою спеціального обладнання надають різну форму, і нарізають по довжинах відповідно до замолення. Завдяки оцинкуванню та декоративно-захисному полімерному покриттю вона має високу стійкість проти корозії, подряпин і незначних механічних пошкоджень. У продажу є моделі з рельєфом різних форм, тож власники житла, які хочуть придбати якісну металочерепицю в Івано-Франківську, можуть вибрати одну з безлічі моделей, що відрізняються за дизайном та кольором.
  • Модульна металочерепиця, відрізняється від звичайної листової металочерепиці тим, що у неї стандартні довжини – вона буває одно, або двох тайлова. Дана черепиця також має велике різноманіття форм і кольорів. Цей матеріал підійде тим, хто хоче виконати складні архітектурні рішення на своєму даху з мінімальною кількістю відходу. Транспортування і монтаж такої черепиці також більш простіший – черепиця приходить упакована на європалеті , а листи між собою перекладені пінополістиролом.

Продаж металочерепиці в Івано-Франківську.

В компанії «Еліт-Дах» можна недорого придбати якісні покрівельні матеріали.

В інтернет-магазині є:

  • класична металочерепиця від виробників металу: SSAB (Швеція), Arcelor (Німеччина, Польща, Бельгія), Ruukki (Фінляндія), Thussen Krup (Німеччина), Voest Alpine (Австрія), U.S. Steel (Словакія), а також різноманітні форми по черепиці: ARAD, TUR, Karpatia, Szafir, Kron, RetroLine, Vilano, Allano, Platino, Тайл, Тігла, Преміум, Модерн, Монтерей, Ретро, Інтегра, Ера, а також багато інших форм;
  • композитна металочерепиця: Isola, Metrotile та Gerard;
  • модульна металочерепиця: Skandinavia та Venecja.

Щоб замовити якісну українську, польську, шведську чи німецьку металочерепицю в Івано-Франківську, залиште заявку онлайн чи зателефонуйте за номерами, вказаними на сайті. Розрахунок покрівлі зробимо безкоштовно.