Матеріал для ізоляції дахів – німецька мембрана Доркен Delta

Використання плівок DELTA в системах стандартних вентильованих фасадів.

Надійна робота вентильованого фасаду, як і в випадку покрівельної конструкції, можлива при використанні системи ізоляції, яка включає пароізоляційну плівку, вітрозахисну (дифузійну) плівку і аксесуари – клей і з’єднувальні стрічки.

Зсередини приміщення пароізоляційні плівки DELTA REFLEX/DELTA REFLEX PLUS захищають утеплювач від дифузійного зволоження водяною парою, яка міститься в середині приміщення.

Пароізоляційну плівку треба проклеїти в зоні накладання рулонів і герметично приєднати до всіх будівельних елементів (віконним отворам, трубам, вентиляційним виходам і т. д.).

doerken-delta-vent-n

Ззовні вітрозахисна (дифузійна) плівка захищає теплоізоляцію від зволоження зовнішньою вологою (снігом, краплями дощу, конденсатом), які проникають через фасадний матеріал. Завдяки тому, що плівка не перешкоджає дифузії водяного пар, утеплювач і стіна постійно провітрюються, а залишкова волога видаляється через плівку з конструкції фасаду.

Герметично встановлена вітрозахисна плівка запобігає головній причині зволоження і наступного пошкодження стіни – конвективному перенесенню вологи з середини в конструкцію фасаду через різноманітні нещільності і щілини. Крім того, плівка створює вітронепроникне покриття, яке перешкоджає втраті тепла з утеплювача.

Плівка не допускає ерозію волокнистого теплоізоляційного матеріалу і його забруднення кіптявою і  пилюкою, які можуть попасти зі сторони вулиці в вентильовану порожнину фасадної системи.

З’єднувальні стрічки DELTA-POLY-BAND (для пароізоляції) і DELTA-MULTI-BAND (для вітрозахисної плівки) забезпечують водо- і вітронепроникне з’єднання рулонів.  З їх допомогою виконують ремонт пошкоджених плівок під час будівельних робіт.

Застосування системи DELTA для вентильованих фасадів гарантує відсутність конденсату, довготривалу експлуатацію фасаду і значну економію енергії.Клей DELTA-TIXX (для пароізоляції) і DELTA-THAN (для вітрозахисної плівки) дозволяє виконати герметичне приєднання  плівок до будівельних елементів.

Для класичних вентильованих фасадів з закритими щілинами в облицювальному матеріалі рекомендується декілька плівок:

DELTA-VENT N/ VENT N PLUS

 • еквівалентна товщина опору дифузії Sd=0,02 м.;
 • паропроникність  по ГОСТ 25898-83: 6,0х10-3 мг/(м ч Па);
 • стандартний розмір рулону 50 м х 1,5 м (75 м2);
 • спеціальні розміри рулонів, які поставляються під замовлення:
  100 м х 2,8 м (280 м2) і 100 м х 3,0 м (300 м2).

DELTA-VENT S/ VENT S PLUS

 • еквівалентна товщина опору дифузії Sd=0,02 м.;
 • паропроникність  по ГОСТ 25898-83: 4,5,0х10-3 мг/(м ч Па);
 • рекомендується до використання у випадках підвищених вітрових навантажень завдяки міцності на розрив 260/220 Н/5 см.

DELTA-MAXX/ MAXX PLUS

 • еквівалентна товщина опору дифузії Sd=0,15м.;
 • паропроникність  по ГОСТ 25898-83: 2,7х10-3 мг/(м ч Па);
 • перешкоджає зволоженню утеплювача в моменти екстремального утворення конденсаційної вологи завдяки здатності утримувати (поглинати) вологу і потім видаляти її за рахунок дифузії;
 •  DELTA-MAXX PLUS має клейку стрічку в зоні з’єднання рулонів.