Матеріал для ізоляції дахів – німецька мембрана Доркен Delta


Гарний будинок – це правильно спланований архітектором і конструктором об’єкт. Коли хороший фундамент та дах – в будинку комфортно жити,  знаходитися.

Правильні ізоляційні покрівельні матеріали від німецької компанії Доркен захистять Ваш дах від проникнення вологи. Дах буде служити тривалий період часу, володіючи при цьому потрібними фізичними і екологічними властивостями. Ви зможете завжди відчувати безпеку і не переживати за покрівлю.

Власний будинок чи громадянська будівля або промисловий об’єкт – майже живий організм з гарантійним терміном експлуатації не менше 50 років, а то і майже 100 років. Всі системи в ньому, так чи інакше, пов’язані між собою. Якщо у Вашому будинку ідеальний фасад, сучасна система опалення та вентиляції, але порушена система гідроізоляції покрівлі або захисту фундаменту, то ні Ви ні ваша сім’я і навіть гості, ніколи не отримаєте задоволення від модного інтер’єру. Будинок, перш за все, має бути надійним та комфортним. Без комунікацій, системи опалення, хорошої сантехніки, електрики він являє собою просто коробку. Тому так важливо кожну частину будинку привести в порядок.

Знайома ситуація, коли в сезон дощів на підлозі стоїть каструлі і наповнюється водою зі стелі, або на стіні чи стелі Ви побачите картину з різнокольорових плям і рослинності у вигляді цвілі. Забудьте про цей кошмар. Німецька компанія Доркен представляє Вашій увазі революційні покрівельні матеріали, які назавжди позбавлять Вас від проблем з дахом. З продукцією від фірми Доркен жодна крапля води не потрапить під покрівлю.

Купити покрівельну плівку dorken delta

Ізоляційні покрівельні матеріали від Доркен розроблені за спеціальною технологією. Вони екологічні, міцні та надійні. Німецька якість славиться по всьому світу, виробники з Німеччини завжди вигідно відрізнялися якістю своєї продукції. Всім звичні матеріали, такі як скловата і мінеральна вата не гарантують гарну гідроізоляцію. Вони швидко втрачають свою форму та характеристики, погано утримують тепло. Це зайві витрати, які не дають належного результату. Мембрани від німецького виробника Доркен перевірені і відрізняються високим рівнем надійності. Завдяки цим матеріалам Ваш дах буде довго перебувати в ідеальному стані. Під ним не буде утворюватися небезпечна вологість, яка може призвести до руйнування конструкції покрівлі або сприятливому розвитку хвороботворних мікроорганізмів і бактерій. З покрівельними матеріалами від Доркен Ви можете спокійно залишати свою дачу або заміський будинок на тривалий холодний час і не переживати про його збереження. По поверненню Ви потрапите в чистий, сухий будинок, в якому пахне свіжістю, а не вогкістю.

Компанія Доркен – одна з небагатьох фірм на нашому ринку, яка гарантує якість своєї продукції і завжди лояльно ставиться до своїх клієнтів. Якщо Вам набридли щорічні ремонти, протікаючий дах, постійна вологість, то робіть правильний вибір. Зв’яжіться з нами сьогодні і живіть в комфортних умовах. Не варто чекати критичного моменту, робіть правильні інвестиції як для себе так і свого покоління. Не відмовляйте собі в бажанні – жити в теплому, затишному, безпечному домі.


Читати також:

Використання плівок DELTA в системах стандартних вентильованих фасадів.
Плівки DELTA в системах стандартних вентильованих фасадів.
Використання плівок DELTA в фасадах з відкритими щілинами в облицюванні.
Використання плівок DELTA в фасадах з відкритими щілинами в облицюванні.
Завантажити прайс-лист на продукцію Доркен Delta
Завантажити прайс-лист на продукцію Доркен Delta