Вентиляція та покрівельні аксесуари Vilpe


Покрівельні аксесуари Vilpe бітумний матеріал

Прохідні елементи

Huopa-hHuopa висока

HUOPA прохідний елемент високий дозволяє просто і швидко монтувати на пологій бітумної покрівлі вентилятори та вентиляційні виходи діаметром 110 – 160 мм. Прохідний елемент встановлюється при монтажі покрівельного матеріалу, що дозволяє одночасно герметизувати місця примикань. Прохідний елемент висотою 220 мм запобігає потраплянню води в конструкції в місцях монтажу труб у разі підвищення рівня води на покрівлі.

Розміри прохідного елемента: 595х503 мм, ширина фланця 150 мм. Висота ворота 220 мм. Допустимий кут нахилу покрівлі для труб діаметром 160 мм -20 градусів, для труб діаметром 125 мм – 25 градусів і для труб діаметром 110 мм -27 градусів.

Стандартні кольори: чорний і сірий.


Huopa-slateHuopa Slate

Прохідний елемент для монтажу на похилій бітумної покрівлі труб, вентиляторів Vilpe діаметром 110-160 мм та ущільнювачів тощо.

Розмір прохідного елемента 583х488 мм, ширина фланця 150 мм.

Встановлюється при монтажі покрівельного матеріалу!

Стандартні кольори: чорний, коричневий, зелений, сірий, червоний, цегляний.


huopaHuopa

Прохідний елемент для монтажу на похилій бітумної покрівлі труб, вентиляторів Vilpe діаметром 110-160 мм та ущільнювачів тощо.

Розмір прохідного елемента 583х488 мм, ширина фланця 150 мм.

Встановлюється при монтажі покрівельного матеріалу!

Стандартні кольори: чорний, коричневий, зелений, сірий, червоний, цегляний, синій.


huopa-classicHuopa CLASSIC

Прохідний елемент для монтажу на фальцевій та готовій бітумній покрівлі труб, вентиляторів Vilpe діаметром 110-160 мм та ущільнювачів тощо. Розмір прохідного елемента 351х266 мм.

Стандартні кольори: чорний, коричневий, зелений, сірий, червоний, цегляний.


Прохідні елементи XL

Huopa-h-xlHuopa XL висока

Прохідний елемент високий дозволяє просто і швидко монтувати на пологій бітумній покрівлі XL вентилятори і XL вентиляційні виходи діаметром 160 -250 мм. Прохідний елемент встановлюється при монтажі покрівельного матеріалу, що дозволяє одночасно герметизувати місця примикань. Прохідний елемент висотою 300 мм запобігає потраплянню води в конструкції в місцях установки труб у разі підвищення рівня води на покрівлі.

Розміри прохідного елемента: 743х573 мм, ширина фланця 150 мм. Висота ворота 300 мм. Допустимий кут ухилу покрівлі для труб діаметром 160 мм – 40 градусів, для труб діаметром 200 мм – 35 градусів і для труб діаметром 250 мм – 30 градусів.

Стандартні кольори: чорний і сірий.


Huopa-xlHuopa XL

Прохідний елемент для електровентиляторів, вентиляційних та фанових труб діаметром 160мм, 200мм та 250мм та кутом нахилу від 11,5 до 48. Прохідний елемент відзначаться своєю мінімальною ціною. Розмір прохідного елемента 800х590 мм, ширина фланця 150 мм.

Стандартні кольори: чорний, коричневий, зелений, сірий, червоний, цегляний.


huopa-classik-xlClassic XL

Для електровентиляторів, вентиляційних та фанових труб діаметром 160мм, 200мм та 250мм та кутом нахилу від 11,5 до 47. Прохідний елемент відзначаться своєю простотою встановлення.

Стандартні кольори: чорний, коричневий, зелений, сірий, червоний, цегляний.


Прохідні елементи (Solar)

solar-uplotnitel-vilpeSolar ущільнювач 0 – 60 мм

Solar ущільнювач 0 – 60 мм для кабелів і трубок діаметром не більше 60 мм. Замінює ущільнювач з комплекту поставки Solar

Стандартний колір: чорний.


solar-huopa-hight-vilpeSolar Huopa високий

Прохідний елемент високий забезпечує герметичний прохід через пологу бітумну покрівлю вхідний і вихідний трубок сонячної батареї, інших кабелів і тонких труб. Прохідний елемент встановлюється при монтажі покрівельного матеріалу, що дозволяє одночасно герметизувати місця примикань. Прохідний елемент висотою 300 мм запобігає потраплянню води в конструкції в місцях установки труб у разі підвищення рівня води на покрівлі.

Кришка Solar прохідного елементу легко знімається, забезпечуючи доступ для проведення ремонтних та профілактичних робіт. Воріт з кришкою повертається на 90 градусів, що дає можливість протягувати кабелі і труби в будь-якому напрямку. Це полегшує монтаж і гарантує надійність з’єднань.

Стандартний колір: чорний.


solar-huopa-vilpeSolar Huopa

Прохідний елемент для виведення на скатну бітумну покрівлю кабелів і труб малих діаметрів. SOLAR прохідний елемент герметичний, надійний і універсальний. Він забезпечує герметичний прохід через покрівлю вхідний і вихідний трубок сонячної батареї, інших кабелів і тонких труб. До складу Solar Huopa прохідного елемента входять: HUOPA прохідний елемент з прикрученим посадковим кільцем, верхня і нижня частина ворота, кришка, ущільнювач і кріпильні шурупи. Розмір отвору ворота для виходу кабелів і труб 100 мм х 60 мм.

Кришка SOLAR прохідного елементу легко знімається, забезпечуючи доступ для проведення ремонтних та профілактичних робіт. Воріт з кришкою повертається на 90 градусів, що дає можливість протягувати кабелі і труби в будь-якому напрямку. Це полегшує монтаж і гарантує надійність з’єднань. Розмір прохідного елемента 583х488 мм. Ширина фланця 150 мм. Встановлюється при монтажі покрівельного матеріалу.

Стандартні кольори: чорний, коричневий, зелений, сірий, червоний, цегляний.


solar-classik-vilpeSolar Classic

Прохідний елемент для виведення на скатну фальцевую і готову м’яку покрівлю кабелів і труб малих діаметрів. Забезпечує герметичний прохід через покрівлю вхідний і вихідний трубок сонячної батареї, інших кабелів і тонких труб.

Кришка прохідного елементу легко знімається, забезпечуючи доступ для проведення ремонтних та профілактичних робіт. Воріт з кришкою повертається на 90 градусів, що дає можливість протягувати кабелі і труби в будь-якому напрямку. Це полегшує монтаж і гарантує надійність з’єднань. Розмір прохідного елемента 351х266 мм.

Стандартні кольори: чорний, коричневий, зелений, сірий, червоний, цегляний.


Прохідні елементи (Piippu)

Piippu-200-265-vilpePiippu NO.1 (200-265 мм)

Прохідний елемент PIIPPU для герметичного виведення через покрівлю круглих металевих теплоізольованих труб, прохідний елемент NO.1 діаметром 200-265 мм.

Стандартні кольори:  чорний (RAL9005), коричневий (аналог RR32), зелений (аналог RR11), сірий (RAL7015), червоний (RAL3009), цегляний (RAL8004).


Piippu-280-380-vilpePiippu NO.2 (280-380 мм)

Прохідний елемент PIIPPU для герметичного виведення через покрівлю круглих металевих теплоізольованих труб, прохідний елемент NO.2 діаметром 280-380 мм.

Стандартні кольори: чорний (RAL9005), коричневий (аналог RR32), зелений (аналог RR11), сірий (RAL7015), червоний (RAL3009), цегляний (RAL8004).


Підпокрівельний вентиль (KTV та Airidge)

airidge-felt-vilpeAIRIDGE FELT

Коньковий вентиль для вентиляції покрівельних конструкцій на скатних бітумних покрівлях. Встановлюється при монтажі та на готову покрівлю.

Переваги:

  • широкий, не має потреби обрізати черепицю по ширині, так як він повністю відповідає ширині конькової черепиці;
  • жорсткий, не деформується при монтажі та експлуатації;
  • завдяки високому вентиляційному простору, захищений від попадання опадів;
  • не забивається пилом та дозволяє відмовитися від поролонових прокладок, завдяки унікальній запатентованій системі повітряних проходів.

ktv-felt-vilpeKTV FELT

Покрівельний вентиль для вентиляції скатної бітумної крівлі і горищного приміщення. Для вентиляції покрівельних конструкцій застосовується KTV FELT вентиль без адаптера. Необхідна кількість вентилів залежить від конструкції крівлі. Для вентиляції горищного приміщення рекомендується KTV FELT вентиль з адаптером. В цьому випадку окремо замовляється адаптер для KTV покрівельного вентиля. Адаптер з’єднується з трубою, що виводиться в горищне приміщення.

Розміри: ширина 380 мм, довжина 450 мм. Ширина фланця 102 мм.

Комплект: KTV FELT вентиль, шаблон і набір кріплення (саморізи 6×25 мм в колір + насадка).

При монтажі відпадає необхідність заводити покрівельну плитку під фронтальну частину вентиля. Плитка вирізується по тих, що направляють нижній частині прохідного елементу і встановлюється до них встик. Нижня гладка частина прохідного елементу, встановлена поверх нижнього ряду плитки, залишається вільною і кріпиться до крівлі трьома шурупами.

Стандартні кольори: чорний, коричневий, зелений, сірий, червоний, цегляний, синій.


ktv-felt-vilpe-ridgeKTV FELT/RIDGE

KTV FELT/RIDGE, Підпокрівельний вентиль (KTV та Airidge)

KTV FELT/RIDGE, покрівельний вентиль для вентиляції скатної бітумної крівлі і горищного приміщення.

Для вентиляції покрівельних конструкцій застосовується KTV FELT/RIDGE вентиль без адаптера. Необхідна кількість вентилів залежить від конструкції покрівлі. Для вентиляції горищного приміщення рекомендується KTV FELT/RIDGE вентиль з адаптером. В цьому випадку окремо замовляється адаптер для KTV FELT/RIDGE покрівельного вентиля. Адаптер з’єднується з трубою, що виводиться в горищне приміщення.

Гнучка верхня частина фланця дозволяє встановлювати вентиль коник, впритул до стіни і традиційно на скат. Вентиляція крівлі найбільш ефективна при установці вентиля на конику крівлі. Вентилі, встановлені на конику розгорнутими по черзі на різні сторони ската, значно покращують вентиляцію крівлі. При цьому знижується необхідна кількість вентилів. Форма і ухил ребер вентиляційних грат перешкоджають попаданню опадів всередину вентиля. Захист від дощу і замітання снігу доповнює фільтр, вільно проникне повітря.

Розміри: ширина 439 мм, довжина 429 мм. Ширина фланця 100 мм.

Стандартні кольори:

чорний, коричневий, зелений, сірий, червоний, цегляний.


ktv-felt-vilpe-classic

KTV Classic

Стандартні кольори: чорний, коричневий, зелений, сірий, червоний, цегляний.


Покрівельний люк

huopa-kattoluukku-vilpeHuopa покрівельний люк

Покрівельний люк для бітумних покрівель. Технічний (пожежний) люк для доступу в підпокрівельний простір. Розмір: 963х963х160 мм, отвір 600х600 мм.

Стандартні кольори:

чорний, коричневий, зелений, сірий, червоний, цегляний.


Вентиляція та покрівельні аксесуари Vilpe - Бітумний матеріал
Вентиляція та покрівельні аксесуари Vilpe – Бітумний матеріал
Вентиляція та покрівельні аксесуари Vilpe – Металева покрівля
Вентиляція та покрівельні аксесуари Vilpe – Металева покрівля
Вентиляція та покрівельні аксесуари Vilpe – Керамічна покрівля
Вентиляція та покрівельні аксесуари Vilpe – Керамічна покрівля
Вентиляція та покрівельні аксесуари Vilpe – Примусова вентиляція
Вентиляція та покрівельні аксесуари Vilpe – Примусова вентиляція

Прайс-лист продукція Vilpe. Вентиляція та покрівельні аксесуари.
Прайс-лист продукція Vilpe. Вентиляція та покрівельні аксесуари.