Бітумна черепиця


Бітумна черепиця IKO – товар найвищої якості один

Бітумна черепиця IKO (Концерну IKO Industries) – товар найвищої якості один з найстаріших представників даної галузі.
Післявоєнне зростання будівництва плідно вплинуло на розвиток індустрії будівельних матеріалів і в 1953 році компанією IKO був представлений перший в світі прототип гонту покрівельного матеріалу. Це була перша бітумна черепиця. З тих пір дана компанія пропонує покупцям тільки якісний продукт за доступними цінами. Компанія має повністю замкнутий цикл виробництва, що позитивно впливає на якість продукції і її ціну.

Компанія виробляє більше сотні різних видів продукції, що відповідають світовим стандартам якості і вже більше п’ятдесяти років практично не мають рівних.
Більше інформації про бітумну черепицю IKO можна знайти за посиланням: http://www.metrotile.com.ua/catalog/b…cherepitsa

Переваги бітумної черепиці IKO

Бітумна черепиця IKO має декілька явних переваг перед аналогічними товарами інших виробників. По-перше, вже більше 60 років продукція даної компанії користується величезним попитом покупців, оскільки, за ці роки компанія не змінила своїм високим стандартам на користь більшої вигоди. Сьогодні можна купити бітумну черепицю IKO практично у всіх точках світу, бо всі роки свого існування компанія була лідером серед експортерів бітумних покрівельних матеріалів. Для повної відкритості процесу виробництва перед громадськістю компанія IKO регулярно надає звіти про свою діяльність. Таке відкрите положення допомагає запевнити клієнтів у якості продукції та дотриманні всіх матеріально-технічних норм. Тому більш 100 мільйонів квадратних метрів черепиці, вироблених компанією, щороку знаходять своїх клієнтів. Крім того, ціна на бітумну черепицю IKO завжди є прийнятною.

Процес виробництва бітумної черепиці IKO

Основою кожного аркуша є міцне скловолоконне полотно. Воно спрощує процес кріплення основної бітумної маси і армує листи черепиці. Таке армування забезпечує високу стійкість черепиці до старіння і різних видів ерозії, зокрема теплової та водної. Завдяки такому способу створення, черепиця стає дуже міцною, але в той же час герметичною і гнучкою, що робить її кращим покрівельним матеріалом. Також ціна на бітумну черепицю не є дуже високою, так як процес виробництва максимально спрощений. При створенні черепиці використовуються найбільш ергономічні технології і пристрої.

Отже, купівля бітумної черепиці IKO – це найвигідніший і зручний варіант з усіх.
Процес виробництва бітумної черепиці IKO

Сучасні рішення бітумної черепиці IKO

В останні роки компанією IKO впроваджуються нові лінії виробництва і нові види черепиці. Недавно відкрито новий завод в Словаччині, який обладнаний за останнім словом техніки і не має аналогів у світі серед виробників бітумної черепиці. До них, звичайно ж, потрібно віднести такі, лінії продукції, як самоклеюча черепиця Skyline. Цей вид бітумної черепиці має привабливий дизайн і при цьому, також, підвищену вітростійкість, завдяки самоклеючому шару.

Фахівці компанії також впровадили нову розробку – збільшену лінію для забивання цвяхів на черепиці, що дає можливість зменшити час монтажу, а також покрити більшу площу даху.
Сучасні рішення бітумної черепиці IKO

10 причин купити бітумну черепицю IKO:

  1. Більше 100 варіантів поєднання форм і відтінків.
  2. Гарантійний термін на бітумну черепицю IKO – від 15 років і до довічного. Унікальна платинова гарантія дає можливість не турбується про покрівлі на 5-10 років, так як при будь-якому гарантійному випадку компанія замінить матеріал на проблемній ділянці і компенсує всі супутні витрати.
  3. Замкнутий цикл виробництва дає можливість отримати відмінне співвідношення ціна/якість, так як компанія використовує власну сировину і технології для виробництва.
  4. Постійний контроль якості виробництва, завдяки використанню камери старіння.
  5. Відповідність європейським стандартам, які дозволяють використовувати бітумну черепицю IKO у всіх кліматичних умовах.
  6. Для посипання використовується 100% базальтовий гранулят на відміну від сланцевої лускатої посипки у деяких інших виробників. Базальтові гранули забезпечують колірну стабільність і краще з’єднання з бітумним шаром.
  7. Всі гранули фарбуються спеціальним методом – вітрофікаціей, і цінова політика не залежить від обраного кольору.
  8. Компанія IKO випускає бітумну черепицю зі збільшеним на 20-25% шаром бітуму в складі, що робить її щільнішою, надійнішою і більш вітростійкійкою в порівнянні з аналогами.
  9. Бітумна черепиця IKO відмінно виконує функцію гідроізоляції, так як вона сама по собі двошарова і при монтажі гонти накладаються один на одного. IKO сміливо надає довічну гарантію.
  10. Всі аксесуари для покрівлі виробляються з самої черепиці, що значно спрощує монтаж, підвищує якість покрівлі і не змінює загальний малюнок даху.
Поділитися