Керамічна черепиця BRAAS – якісний покрівельний матеріал для Вашого будинку!


cherepica-1

cherepica-5

Щоб дах не протікав, а будинок мав гарний вигляд, ми пропонуємо купити керамічну черепицю в Івано-Франківську. Компанія «ЕлітДах» – єдиний в області офіційний дилер відомої німецької компанії BRAAS. У нас є великий вибір керамічної та цементно-піщаної черепиці від цього виробника. Ви легко зможете підібрати якісний покрівельний матеріал потрібної форми та кольору.

Що таке керамічна (глиняна) черепиця?

Керамічна, або глиняна, черепиця – це екологічно чистий, практичний і надійний матеріал, що використовується для покриття дахів будинків різних архітектурних форм (навіть найскладніших). Він стійко витримує мороз, спеку, високу вологість та ультрафіолетове випромінювання. Покрівля з керамічної черепиці естетична, довговічна (пошкоджені фрагменти легко замінити новими), герметична (за умови правильного укладання), забезпечує відмінну звукоізоляцію.

Всі пропоновані покрівельні матеріали сертифіковані та відповідають європейським стандартам якості.

cherepica-4cherepica-3cherepica-2


КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ BRAASПрайс-лист продукції BRAAS. Керамічна черепицяКоньки BRAASАксесуари Braas

керамічна черепиця Braas РУБИН 13 V

МОДЕЛЬ РУБІН 13 V

Модель керамічної черепиці “Рубін 13 V” надає високоякісне, природне сяйво даху. Людина, яка приймає рішення на її користь, має особливу вимогу до архітектурної гармонії і нестаріючої краси. Наскільки різноманітним може бути цей вибір, показує широкий діапазон асортименту вибору кольорів.

znac


керамічна черепиця Braas РУБИН 9 V

МОДЕЛЬ РУБІН 9 V

«Рубін 9 V» – це широкоформатна версія добре відомої та популярної моделі “Рубін”. У ній втілилися і строга класика, не підвладна часу, і збільшений розмір. Це особливо зручно для об’єктів з великими площами покрівлі. В моделі “Рубін 9 V” також присутній розумний замок, який дозволяє варіювати крок дерев’яної обрешітки, що рідко зустрічається в конкурентних моделях.

znac


керамічна черепиця Braas РУБИН 11 V

МОДЕЛЬ РУБІН 11 V (K)

Керамічна черепиця Рубін 11V (K) являє собою поєднання класичної краси з інноваційними технологічними рішеннями. Ця модель черепиці відноситься до широкоформатної розсувної.

znac


керамічна черепиця Braas Агат 10 V, черепиця керамічна Агат 10 V

МОДЕЛЬ АГАТ 10 V

Піщані дюни, вітер, степ – хто при цих словах почувається як удома, вибирає черепицю для свого усамітнення ACHAT 10V. Її типова приморська чарівність переконує і надає будівлі справжній характер.

znac


Черепиця керамічна Braas Топаз 13 V

МОДЕЛЬ ТОПАЗ 13 V

Елегантність Топазу є наслідком його розумного, стриманого стилю. Ефект: будинок справляє однорідне, виважене враження. Топаз 13 V – це така черепиця, що надає благородний вигляд як новим, так і старим будівлям.

znac


Черепиця керамічна Braas Гранат 13 V, Гранат 13 V

 

МОДЕЛЬ ГРАНАТ 13 V

Своїм характерним профілем марсельської черепиці, Гранат 13V дивує вірою в те, що вже перевірено. Вона підходить як для старовинних будівель, так і сучасних, які прагнуть до нової інтерпретації архітектури, спрямованої на традиції.

znac


Черепиця керамічна Braas модель OPAL СТАНДАРТ

МОДЕЛЬ OPAL СТАНДАРТ

Вибираючи модель Опал, Ви приймаєте рішення на користь традиції. Класика і ностальгія – це поняття які часто пов’язують з цією формою керамічної черепиці. Приємний характер, що особливо бажано при ремонті цінних історичних будівель. Легко застосовується і в новій індивідуальній забудові, покликаній висловити традиції регіонального архітектурного стилю будівництва.

Завдяки своїй формі і відсутності замка в стикові суміжних черепиць, черепицею «Опал» можна перекривати конічні поверхні. Це єдина черепиця, яку викладають в два слоя.

znac


Керамічна черепиця Braas модель OPAL Жолобкований

МОДЕЛЬ OPAL РИФЛЕНИЙ

Модель черепиці OPAL РИФЛЕНИЙ з сильним регіональним корінням.  На її характер мали великий вплив традиційні дахи у східній частині Німеччини.

znac


Черепиця керамічна Braas Смарагд

МОДЕЛЬ СМАРАГД

Керамічна черепиця моделі Смарагд – ідеальний вибір для всіх, хто живе за власним стилем. Своїми елегантними кольорами та незвичайною ромбічною формою вона надає будинку виразний, індивідуальний вигляд. Вона просто унікальна за формою та по тому зоровому ефекту, який викликає дана поверхня.

znac


Керамічна черепиця Braas Турмалін

 

МОДЕЛЬ ТУРМАЛІН 

Керамічна черепиця моделі Турмалін своєю формою підкреслює унікальний, сучасний характер даху. Надає йому оптичного спокою і врівноваженості.
znac

 


Керамічна черепиця Галліан 12, GALLEANE_12

МОДЕЛЬ ГАЛЛІАН 12

Керамічна черепиця Галліан 12 доставляється безпосередньо з батьківщини її походження – Франції. Це унікальна черепиця, яка повторює зовнішній вигляд найстарішої середземноморської моделі – чернець-черниця. Сучасні технології дозволяють виготовляти цю черепицю не з двох елементів, а з цільної черепиці (верхня та нижня частина суміщені), що істотно покращило захист від протікання та вітру, а також значно спростило монтаж. Черепиця Галліан 12 – старовинний автентичний середземноморський стиль, втілений у сучасних технологіях. Кольорові рішення моделі черепиці Галліан 12 мають ефект легкої старовини, що надає неповторного шарму французькій черепиці. Через свої розміри Галліан 12 являє собою цікаву цінову пропозицію. Сучасні унікальні замки, розроблені інженерами концерну BRAAS-MONIER, дозволяють майже повністю виключити порізку черепиці при встановленні (3см поздовжній люфт та 1,5 см боковий). Високі вимоги (Держстандарти) у Франції до керамічної черепиці дозволяють застосовувати цю модель у будь-якій кліматичній зоні. Це підтверджено спеціальним знаком на звороті черепиці – FR (означає відповідність не тільки європейським, а й більш суворим французьким стандартам). Представлена модель розроблялася дизайнерами концерну як середземноморська черепиця для використання на котеджах від 200 до 500м2.

znac


Керамічна черепиця модель ГАЛЛІАН 10

МОДЕЛЬ ГАЛЛІАН 10

У всьому світі відомі середземноморські пейзажі дахів Південної Франції. Керамічна черепиця Галліан 10 доставляється безпосередньо з батьківщини її походження – Франції.  Ця черепиця з середземноморського шармом робить покрівлю будинку приманкою для очей, а її колірна гамма надає максимум свободи для оформлення даху та підкреслює  його індивідуальний характер.

 

znac


Керамічна черепиця Роман 13 МОДЕЛЬ РОМАН 13

Черепиці BRAAS-MONIER Франція абсолютний лідер продажів середньоконтинентальної Франції. Модель черепиці Роман 13 має неперевершені характеристиками міцності, широку палітру кольорів, яка може задовольнити найвибагливіших покупців. В коричневому та чорному кольорах застосовується унікальна технологія «фарбування черепиці в масі». Ця технологія застосовується тільки для преміальних моделей, якою є Роман 13. Елегантна форма, комбінування різних кольорів та відтінків з тонкими градаціями пояснюють популярність моделі черепиці Роман 13.

znac


Керамічна черепиця Сігні

МОДЕЛЬ СІГНІ

Черепиця Сігні BRAAS-MONIER Франція виготовляється на найбільш ультрасучасному заводі концерну BRAAS-MONIER, в якому були поєднані 150 річний досвід та сучасні технології. Це найновіший завод концерну в Європі, побудований на кордоні Франції та Німеччини. Модель Сігні гідно носить назву заводу Signy-L’Abbaye, який є гордістю концерну у Франції. Інженери концерну BRAAS-MONIER домоглися унікальних характеристик міцності в цій моделі за рахунок ваги – 4,9 кг/шт., ребер жорсткості та найвищої якості глини. Також спеціалісти заводу розробили широкі вертикальні та горизонтальні замки для можливості використовувати модель Сігні в найсуворіших кліматичних зонах, на дахах з мінімальним кутом нахилу. Черепиця має неповторний сучасний дизайн, може вкладатися в шаховому порядку, що додає їй шарму.
znac


Керамічна черепиця Вінтаж

МОДЕЛЬ ВІНТАЖ

Єдина черепиця концерну BRAAS-MONIER з малюнком ромбу на кожній черепиці. Ця модель є однією з найстаріших та найбільш шанованих у Франції. Вона просякнута історією. Представлена черепиця застосовується для приватних котеджів, що робить їх унікальними та неповторними. Для фарбування черепиці використовується унікальна технологія ефекту старовини. Ідеально підх

одить для реконструкції історичних будівель. Черепиця вкладається виключно в шаховому порядку. Ця черепиця може дати власнику будинку те, що не дасть жодна інша: легендарний мотив, просякнутий історією.

znac


Доставка й оплата

Компанія «ЕлітДах» працює в Івано-Франківській та сусідніх областях. Однак, за бажанням клієнта, можемо доставити замовлення по всій Україні. Термін доставки – від кількох днів до 1 тижня. У випадку, якщо вибрана продукція на складі відсутня, доставка займе від 1 до 5 тижнів.

Якщо ви хочете придбати керамічну черепицю в Івано-Франківську, можна оплатити товар готівкою. Також є можливість розрахуватись карткою будь-якого банку або перевести кошти на банківський рахунок. Якщо ваш ремонт чи будівництво затягнувся, і ви не вкладаєтеся в запланований бюджет, «ЕлітДах» пропонує взяти черепицю в кредит і сплачувати її вартість частинами через ПриватБанк.

На нашому сайті є прайси та каталоги продукції, і ви легко можете порівняти ціни на керамічну черепицю в Івано-Франківську від нашої компанії з цінами інших постачальників.

Придбавши у нас черепицю фірми BRAAS, ви отримаєте гарантію терміном на 20 років. Також ми надаємо 10-річну гарантію на морозостійкість.


На черепицю керамічну Braas надається 30-ти річна гарантія.

Поділитися